خرید فایل های قابل دانلود

برای معلم ها و دانش آموزان و همچنین استاد و یا دانشجویان که می خواهند حرفه ای آموزش و ارائه دهند چند پیشنهاد خوب داریم!

اول اینکه اگر فرصت کافی برای طراحی پاورپوینت خود ندارید و می خواهید متن آموزشی شما در قالب یک پاورپوینت طراحی شود می توانید ساخت پاورپوینت خود را به ما سفارش دهید. خیلی ساده کافیست به شماره واتساپ ما پیام دهید و ساخت پاورپوینت خود را سفارش دهید، شما نیازی نیست درسایتی ثبت نام کنید و یا برای پرداخت هزینه ی کاراز طریق سایت اقدام کنید با یک پیام ساده پاورپوینت خود را سفارش دهید و تا پایان کار می توانید پروژه خود را پیگیری کنید. بیش از پنج سال است که تجربه کاری داریم و شما می توانید در پیج ها و لینک هایی که در انتهای صفحه گذاشته شده نمونه کارهای ما را مشاهده کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

 09037033950  واتس اپ

دوم اینکه می توانید از فروشگاه اینترنتی ما قالب های آماده برای آموزش و ارائه خود را خریداری کنید و یا با توجه به متن خود سفارش ساخت یک قالب حرفه ای برای محتوای خود را به ما دهید.
سوم اینکه اگر پاورپوینی دارید که فکر می کنید قالب و طراحی مناسبی ندارد و می خواهید تبدیل به یک پاورپوینت حرفه ای با طراحی قالب جدید، تنظیم فونت و اسلاید مناسب شود ویا نیاز به اضافه کردن تصاویر مرتبط و با کیفیت دارد لطفا حتما کار پاورپوینت را به ما بسپارید!

انجام پاورپوینت غیر حضوری و از سراسر ایران

همچنین برای دانشجویانی که نیاز به ساخت پاورپوینت برای پایان نامه دارند یک قالب حرفه ای مخصوص پایان نامه طراحی خواهیم کرد و محتوا یا متن پایان نامه را با جداکردن بخش های مهم و مناسب برای پاورپوینت انجام خواهیم داد.

 

پاورپوینت یکی از پرکاربردترین برنامه هایی است که برای تدریس و آموزش استفاده می شود. اما ممکن است شما وقت کافی برای ساخت پاورپوینت و یا آشنایی کافی با طراحی آن را نداشته باشید. نگران نباشید اینجا خیلی ساده می توانید سفارش ساخت پروژه خودتان را بدهید. بدون هیچ گونه ثبت نام در جایی و یا درج ایمیل و شماره تماس و...خیلی راحت به شماره واتس اپ ما پیام دهید و درخواست خود را اعلام کنید. پشتیبانی ما 24 ساعته است و شما می توانید سوالات خود را بپرسید.

 • فرقی نمی کند در چه مقطع یا رشته ای تحصیل می کنید
 • و یا نیاز به ساخت پاورپوینت ساده دارید یا حرفه ای
 • و یا حتی می خواهید فقط یک قالب حرفه ای برای محتوای خود سفارش دهید
 • برای مقاله و پایان نامه خود نیاز به پاورپوینت دارید

فقط کافیست با یک پیام کار خود را به ما سفارش دهید و همانطور که اشاره شد تا اتمام پروژه، کار پاورپوینت خودتان را پیگیری کنید.

همچنین ما قالب ها و پاورپوینت های آماده ای را طراحی کرده ایم که به اشتراک خواهیم گذاشت.

برای سفارش ساخت انواع پاورپوینت ساده، پیشرفته، پاورپوینت پایان نامه و مقاله در هر رشته و مقطع و زمینه ای تنها کافیست به شماره واتساپ زیر پیام دهید.

(09037933950)

صفحه آرایی متن در ورد

صفحه آرایی یکی از امور مهم برای داشتن یک متن است. زیبایی ظاهر متن بسیار اهمیت داشته و تاثیر دوچندان در آموزش و جذب افراد دارد. صفصه آرایی یعنی تنظیم فونت، آراستن صفحه با تصاویر با کیفیت و مناسب، کادر بندی و منظم کردن صفحات که این آراستگی صفحه چه برای چاپ باشد چه یک فایل مجازی با اهمیت است. یک استاد و یا دبیر که فایل های آموزشی ارائه می دهد خوب می داند ظاهر مدرن، زیبا و البته متناسب با موضوع درس تا چه اندازه می تواند در یادگیری و توجه دانشجو و یا دانش اموز تاثیر داشته باشد. زمانی که متن شما ظاهری زیبا دارد حتی خود شما از دیدن و مطالعه محتوای خود لذت خواهید برد.

ما با چند سال تجربه کاری در زمینه ی صفحه آرایی در ورد و پاورپوینت و رسم انواع شکل های کتاب و درسی، صفحه آرایی حرفه ای برای شما انجام خواهیم داد. ارائه خدمات دانشجویی و دانش آموزی را از سال 97 شروع کرده و فایل و پروژه های بسیاری را انجام داده ایم.

 

با مراجعه به صفحات اینستاگرام ما با آدرس های زیر هم می توانید نمونه کارها را ببینید.

freelancer.vhd@ 

فریلنسر/پاورپوینت

متن شما را در ورد و یا پاورپوینت صفحه آرایی خواهیم کرد که این صفحه آرایی شامل موارد زیر می شود:

 • طراحی جلد
 • طراحی صفحه بسم الله و مقدمه
 • فهرست بندی خودکار
 • کادربندی و درج شماره صفحه(پا صفحه و سر صفحه)
 • تنظیم فونت و درج تصاویر با کیفیت
 • طراحی صفحات
 • ویرایش متن(غلط یابی)

خدمات تایپ

شما می توانید برای تایپ نیز به شماره پشتیبانی ما پیام دهید و به سادگی سفارش تایپ متن فارسی، متون درسی و تایپ ریاضی و تخصصی خود را به ما بسپارید. برای مشاهده نمونه کار های ما به صفحه اینستاگرام ما مراجعه کنید و یا به واتس اپ پشتیبانی پیام دهید.

سفارش تایپ حرفه ای

سفارش تایپ حرفه ای فیزیک و ریاضی

برای اطلاع از تعرفه ساخت پاورپوینت و صفحه آرایی در ورد به شماره پشتیبانی پیام دهید.

واتس اپ 09037933950

خدمات دانشجویی ارزان

سفارش ساخت پاورپوینت

قیمت ساخت پاورپوینت

سفارش پاورپوینت ساده و پیشرفته

پاورپوینت دانشجویی

صفحه آرایی در ورد

قیمت صفحه آرایی در ورد

صفحه آرایی نشریه در ورد

قیمت صفحه آرایی

خدمات دانشجویی و دانش آموزی

خدمات دانشجویی غیر حضوری

جزوه و کتاب دانشجویی

جزوه و کتاب دانش آموزی

استاد دانشگاه

معلم دبیرستان

معلم دبیرستان