خرید فایل های قابل دانلود

مجله اینترنتی حنانه مجموعه ای است که از سال آبان 1396 فعالیت خود را شروع کرده و در زمینه های مختلفی تولید محتوا می کند.

یکی از بخش های مجله اینترنتی حنانه بخش سلامت است و که شامل سلامت پوست و مو، سلامت بانوان، مادر و کودک و همچنین دو زیر مجموعه مهم دیگر از این بخش که مربوط به اختلال در کودکان و اتیسم و سرطان شناسی است.

بخش دیگر در وبلاگ مجله که به آن پرداخته شده روانشناسی و زندگینامه زنان موفق است که بسیار پربازید بوده و حتما به بانوان عزیر توصیه می کنم این بخش را مطالعه کنند.

اما بخش پرطرفدار مجله مطالب مربوط به کسب و کار است که شامل مقاله در مورد معرفی و آشنایی با نرم افزارهای کاربردی و فریلنسری و روش های کسب و کار اینترنتی است.

قسمتی از مجله اینترنتی حنانه در زمینه ی خدمات دانشجویان و دانش آموزان عزیر بوده که هم در مورد روش های مطاله و موفقیت تحصیلی مطالبی به اشتراک گذاشته ایم و هم یک بخش آموزش شیمی در تمام مقاطع تحصیلی شیمی داریم با نام دانش بلاگ و یکی از مجمعه های مهم این بخش فروشگاه اینترنتی فایل های آموزشی است که این امکان را برای دانشجویان و دانش آموزان و حتی دبیران عزیز فراهم کرده تا بتوانند فایل های آموزشی و قالب های حرفه ای درسی برای آموزش و ارائه را از این فروشگاه اینترنتی دریافت نماییند.

مجله اینترنتی حنانه تمام تلاش خود را در تولید محتوای آموزشی و کاربردی انجام می دهد تا از این طریق بتواند برای بانوان و مادران، تمام افرادی که به کسب و کار اینترنتی علاقه دارند و دانشجویان و دانش آموزان  خدمتی ارائه دهد و امیدوارم مطالب ما برای شما هم مفید باشد.

مدیر مجله:لیلا واحد

آیدی اینستاگرام ما:

فریلنسر/پاورپوینت/دانشجو

آیدی اینستاگرام ما

freelancer.vhd@