جستجو   :  

وبلاگ مجله اینترنتی حنانه

مجله اینترنتی حنانه با کلی محتوای سلامت، روانشناسی برای افراد علاقمند به موفقیت و مطالب خواندنی برای بانوان و مادران می باشد.چند صفحه پربازدید در مجله حنانه وجود دارد که مطالب بسیار مفیدی را در این صفحات ارائه داده است.

گالری مجله اینترنتی حنانه

ابتدا گالری تصاویر مجله اینترنتی حنانه که دارای عکس نوشته های جالب و زیبایی است و این عکس نوشته ها را می توانید در منوی گالری این سایت مشاهده کنید. عکس ها و متن های زیبا در بخش سلامت و جملات روانشناسی و فلسفی که توسط گروه مجله اینترنتی حنانه  تهیه شده است.

صفحه اتیسم

در این صفحه مطالبی در مورد شناخت و بهبود اتیسم در کودکان، توسط گروه مجله اینترنتی حنانه گردآوری شده که بسیار مطالب مفیدی را برای علاقمندان و افرادی که نیاز به مطالعه در مورد اتیسم دارند درج شده است. وبلاگ مجله اینترنتی حنانه همچنین با راه اندازی صفحه اینستاگرام با موضوع توانبخشی کودکان، خود را حامی کودکان اتیسم می داند و با انتشار مطالب آموزشی در زمینه کودک و توانبخشی اطلاع رسانی می کند. با مراجعه به صفحه اتیسم در وبلاگ مجله می توانید مطالب را مطالعه کنید.

آدرس صفحه ایسنتاگرام توانبخشی کودک rehab_child@

بخشی از متن صفحه اتیسم

اتیسم چیست؟ اتیسم یک بیماری نیست، بلکه یک اختلال است که در مغز ایجاد می گردد. اختلالی که مغز توانایی پردازش اطلاعات را به درستی ندارد. اتیسم دارای طیف های مختلفی بوده و اغلب تشخیص اینکه کودک این اختلال را دارد یا خیر، در سنین پایین مشکل است و حتی گاهی علائم اتیسم با دیگر اختلالات اشتباه گرفته می شود. به همین دلیل برای تشخیص نهایی در سنین پایین حتما نیاز است به روانپزشک اطفال مراجعه نمود. نکته مهمی که در مورد کودکان مشکوک به اتیسم، حائز اهمیت است، تشخیص و درمان درسنین پایین می باشد که کمک بزرگی به کودک برای داشتن یک زندگی عادی خواهد کرد. درواقع والدین هر چه زودتر برای تشخیص و درمان اقدام کنند نتایج بهتری خواهند گرفت. اغلب این کودکان دچار مشکلات گفتارهستند. یعنی صحبت کردن که یک کودک درمراحل اولیه رشد ازطریق ایجاد اصوات شروع می کند در کودکان اوتیستیک کمتر به چشم می خورد وهمچنین در صورت عدم درمان دراین کودکان با سن بالاتر، لالی عاطفی یعنی فقدان کامل تکلم، بسیار عادی است. این کودکان اغلب دارای کلیشه های رفتاری نیز می باشند و گاهی عادت دارند انگشتان خود را به طور پیوسته در برابر صورتشان حرکت می دهند...برای ادامه این مطلب بر روی صفحه اتیسم کلیک کنید.

 

صفحه سرطان شناسی

در این صفحه گروه مجله اینترنتی حنانه مطالبی را در مورد شناخت و روش های درمانی انواع سرطان راه اندازی کرده که همچنان به روزرسانی می شود و مطالب بیشتری به اشتراک خواهد گذاشت که به مراجعه به لینک سرطان شناسی مجله اینترنتی حنانه می توانید این مطالب را مطالعه کنید.

 

بخشی از متن صفحه سرطان شناسی

شناخت انواع سرطان کارسینوم: شامل سرطانهایی می‌شود که از سلولهایی که سازنده پوست هستند (مثل سرطان پوست) و یا لایه داخلی اعضا رامیپوشاند (مثل سرطان ریه) و یا سازنده غدد هستند (مثل سرطان سینه) منشا می‌گیرد. سارکوم : این دسته سرطانهایی هستند که از بافت همبند مثل غضروف،استخوان و ماهیچه منشاء می‌گیرند. از این رو سرطان استخوان یا سرطان ماهیچه را در هر نقطه از بدن سارکوم می‌گویند. لوسمی و لنفوم‌ها : شامل سرطانهایی است که از سلولهای تشکیل دهنده خون و سلولهای ایمنی منشاء می‌گیرند. وقتی سلول " جهش یافته " تقسیم می‌شود و به 2 سلول جدید " جهش یافته " تبدیل می‌گردد و این فرآیند به همین ترتیب ادامه می‌یابد تا همان یک سلول به توده‌ای از سلولها که تومور نامیده می‌شود، تبدیل می‌گردد. بافتهای بدن به دنبال آسیب یا خسارت دیدن در اثر فرسودگی طبیعی سلولها بطور دائم ترمیم و با سلولهای جدید جایگزین می‌گردند. بنابراین بطور کلی، رشد و ترمیم بسته به نیازمندی های بدن بطور دائم روی می‌دهند. اندام‌های خاصی می‌توانند از نظر اندازه بزرگ شوند)هیپرترومی ( یا تعداد سلولهایشان را افزایش دهند. تمامی حقوق این وب متعلق به مجله اینترنتی حنانه می باشد...برای مطالعه ادامه این مطلب بر روی صفحه سرطان شناسی کلیک کنید.

 

گروه مجله اینترنتی حنانه با ارائه محتوای سلامت و روانشناسی همواره در تلاش است مطالب بیشتری را به دوستداران و علامندان در زمینه سلامت و روانشناسی ارائه دهد.

 

مجله سلامت

مجله روانشناسی

مجله موفقیت

مجله اینترنتی

مجله اینترنتی حنانه

تاریخ درج  :  1398/11/2  
تعداد بازدید تا کنون :100

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی