جستجو   :  

کلینیک توانبخش امید

کلینیک توانبخشی امید با چندین گفتار درمان و کاردرمان با تجربه آماده ی خدمات رسانی به کودکان و بزرگسالان می باشد. این کلینیک دارای امکانات کامل برای درمان بیمارانی است که نیاز به کاردرمانی تخصصی دارند.

در صورتی که کودک شما نیاز به ارزیابی دارد و یا دچار مشکلاتی مانند تاخیر کلام و یا تاخیر حرکتی است با ارزیابی در این مرکز می توانید در صورت نیاز درمان را شروع کنید.

 
گفتاردرمانگران در ارزیابی، تشخیص و درمان طیف وسیعی از اختلالات گفتار، زبان، بلع و حنجره از کودکی تا سالمندی تخصص یافته اند. اختلالاتی همچون کم شنوایی، بیش فعالی، شکاف کام، تلفظ و وضوح گفتار، لکنت، خشونت و گرفتگی صدا، عقب ماندگی ذهنی، اختلالات یادگیری، دیسلکسیا، تاخیر گفتار و زبان، فلج مغزی، اختلال بلع، آبریزش دهان، سکته مغزی، بیماری هایی مثل ام.اس ، ای.ال.اس ، پارکینسون و ... همچنین از آنجایی که هدف کاردرمانی کسب استقلال در زندگی شخصی فرد بیمار می باشد تمام افرادی که(در هر سنی) به علت مشکل ناشی از اختلالات مادرزادی، حادثه، تصادف، اختلالت سیستمیک، بیماری های عصبی و ارتوپدی و... دچار وابستگی گشته اند به کاردرمانی مراجعه می کنند.

 همانطور که اشاره شد در صورت داشتن بیماری که به دلیل سکته مغزی دچار اختلال در کلام و فلج در عضو های بدن خود شده است با روش های کاردرمانی، زیر نظر کاردرمان های با تجربه و گفتار درمانی می توانید برای درمان بیمار خود اقدام کنید.

کودکان و افراد دارای اتیسم با گفتار درمانی بسیار عالی و همچنین روش های کاردرمانی در صورت مراجعه به کلینیک توانبخشی امید روش های بهبود را طی خواهند کرد.

 

در کلینیک توانبخشی امید با توجه به امکاناتی که موجود است انگیزه و تلاش برای بهبود کودکان و دیگر بیماران با توجه به تلاش کاردرمان ها و گفتار درمان ها بسیار اهمیت دارد.

برای اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر و وبلاگ توانبخشی امید با مدیریت خانم فاطمه کمالیان عضو انجمن گفتار درمانی شوید.

کلینیک توانبخشی امید

کلینیک توانبخشی امید

مرکز توانبخشی

گفتاردرمان

کاردرمان

اختلال یادگیری

اتیسم

فلج مغزی

بیش فعالی

تاریخ درج  :  1398/11/13  
تعداد بازدید تا کنون :91

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی