استفاده از قالب‌های مناسب قبل از تایپ محتوا بسیار مهم است. زیرا یک قالب آماده زیبای فارسی صفحه آرایی شده کتاب در ورد ارزش متن شما را نشان می‌دهد. اینکه نویسنده باشید یا معلم و استاد فرقی نمی‌کند. اینکه متن شما یک داستان باشد یا یک متن علمی و آموزشی فرقی ندارد. متن شما زمانی کامل خواهد‌بود که دارای طرحی مناسب باشد. محتوای شما اگر دارای یک قالب آماده زیبای فارسی صفحه آرایی شده کتاب در ورد و مناسب با موضوع‌تان باشد تاثیر بسیار بیشتری بر روی مخاطبانتان خواهید‌داشت. برای مثال اگر معلم یا استاد هستید و می‌خواهید مطالب آموزشی خود را به اشتراک بگذارید زمانی که مطالب درسی به شکل یک کتاب با طرحی مناسب به اشتراک گذاشته شود بی‌شک دانشپذیران با علاقه بیشتری مطالب را مطالعه خواهند‌کرد. هر چند محتوا بسیار اهمیت دارد اما ظاهر و طراحی محتوا نیز خیلی خیلی چه در بخش تاثیرگذاری و چه در بخش آموزش با اهمیت است.

یک قالب آماده زیبای فارسی صفحه آرایی شده کتاب در ورد چه ویژگی‌هایی دارد؟

  • یک قالب کتاب در ورد دارای یک جلد یا کاور مناسب است.
  • کادربندی شده و دارای شماره صفحه و در صورت نیاز توضیحات سر صفحه و پا صفحه است.
  • بهتر است قالب کتاب صفحه‌آرایی شده در ورد بخش‌بندی و یا فصل بندی شده با طرح زیبا باشد.
  • یک قالب حرفه‌ای کتاب ورد دارای فهرست‌بندی است و بهتر است قالب امکان فهرست‌بندی خودکار یا اتومات داشته‌باشد.
  • در قالب‌های آماده ورد فارسی یک صفحه به بسم الله الرحمن الرحیم و همچنین یک صفحه به شناسنامه و یا مشخصات کتاب یا محتوای تایپی اختصاص داده ‌می‌شود.

استفاده از بخش Insert و گزینه Cover page به شما امکان استفاده از کاورهای آماده ورد را می‌دهد که شایدخیلی باب میل شما نباشد. البته Word کاورها و قالب‌های بسیاری دارد که با دانلود کردن آن‌ها می‌توانید از قالب‌های آماده استفاده کنید. اما اصولاً قالب‌های  آماده فارسی صفحه‌آرایی شده در نرم افزار ورد با ویژگی‌های که شما می‌خواهید را ندارند و بهتر است از ابتدا قالب را خودتان طراحی کنید. اگر قرار است متن خود، را به اشتراک بگذارید و محتوای شما علمی_آموزشی دارید خیلی خوب است که حتماً صفحه بسم الله را در قالب خود داشته باشید و طبق اصول صفحه آرایی کتاب و یا یک فایل درست، طراحی را انجام دهید.

ما درسایت فروشگاهی خود، قالب‌های فارسی بسیاری را با موضوعات متفات طراحی کردیم و این قالب‌های آماده زیبای فارسی صفحه آرایی شده کتاب در ورد با ویژگی‌های ذکر شده را در اختیار شما میگذاریم. اگر معلم، دانشجو و یا دانش آموزش، نویسنده اید و یا... هستید برای هر موضوعی قالب و همچن کاورهایی را در برنامه ورد طراحی کرده ایم تا هم کار شما را ساده تر کنیم و هم ارزش محتوای شما را بهتر نشان دهیم.

دانلود 5 قالب آماده زیبای فارسی صفحه آرایی شده کتاب در ورد

قالب آماده کتاب طرح تذهیب در ورد

استفاده از قالب آماده ورد طرح تذهیب یک قالب بسیار زیبا برای متون شما با موضوعات عمومی، هنری و مذهبی است تا جذابیت متن شما را دو چندان کند و به صورت قالب کتاب  طراحی شده. استفاده از قالب آماده و زیبا برای مطالب درسی در رشته معماری و هنر نیز بسیار کاربردی و مناسب است.

قالب آماده صفحه آرایی شده مذهبی در ورد

قالب بسیار زیبا با طرح مذهبی و اسلیمی به شکل فرمت کتاب طراحی شده‌است و یک قالب عالی برای متون مذهبی، فلسفی و... است. قالب آماده ورد مذهبی کاملاً قابل ویرایش است و می‌توانید اجزای آن را جابجا یا حذف کنید و حتی فونت را تغییر دهید. در این قالب مذهبی از اشکال اسلیمی استفاده شده و استفاده از آن بسیار ساده است و خیلی راحت می‌توانید متن خود را تایپ و یا کپی کنید.

قالب فارسی صفحه آرایی شده کتاب در ورد قطع وزیری

قالب فارسی آماده کتاب در ورد برای تایپ متون ادبی، درسی و علمی و یا هر متن دیگری که می‌خواهید در قالب کتاب باشد تهیه شده. قالب فارسی آماده صفحه‌آرایی شده در ورد به صورت کتاب طراحی شده و این قالب زیبا در قطع وزیری است.

قالب آماده صفحه آرایی شده فیزیک در ورد

قالب جزوه فیزیک در  Word با طراحی زیبا و به فارسی برای جزوه و متون مربوط به درس فیزیک یا متون درسی طراحی شده است. استفاده از یک قالب مناسب با درس، بی شک کار شما را جذاب‌تر و با اهمیت نشان خواهد داد. برای به اشتراک گذاشتن درس فیزیک یا مطالب درسی و آموزشی خود می توانید از این قالب‌های آماده ورد استفاده کنید و با تبدیل به pdf آن را به اشتراک بگذارید. شما می توانید به راحتی قالب جزوه فیزیک در ورد را ویرایش کنید و متن خود را در این قالب و کاور تایپ یا جایگذاری کنید. این فایل شامل یک قالب جزوه فیزیک و یک کاور جداگانه دیگر است .

قالب آماده صفحه آرایی شده ریاضی در ورد

قالب آماده درس ریاضی در Word یک قالب فارسی، کاربردی و زیبا برای معلم‌ها و برای تایپ جزوه، هم برای دانشجویان و هم دانش‌آموزان است که بتوانند مطالب مربوط به درس ریاضی را در این قالب وارد کنند و آن را به اشتراک بگذارند. داشتن طرح و قالب زیبا و مرتبط با موضوع متن، خیلی می‌تواند در آموزش و اهمیت درس مفید باشد. استفاده از قالب‌های آماده را به همه کسانی که به آموزش و ارائه خوب اهمیت می‌دهند پیشنهاد می‌کنم

.اگر بخواهید به صورت تبدیل به pdf از این قالب های صفحه آرایی شده کتاب در ورد استفاده کنید تنظیمات سایز صفحات اهمیتی ندارد اما چنانچه بخواهید از مطالب خود پرینت بگیرید باید به مشخصات و سایز صفحات هر یک از قالب ها دقت کنید و با ورود به لینک هر یک از قالب ها توضیحات کامل را مطالعه و بعد فایل را خریداری نمایید.