جستجو   :  
تعداد :7          صفحه 1 از 1
من یک فریلنسر هستم
شما هم می توانید فریلنسر باشید و از خانه کسب درآمد کنید. اگر برای اولین بار است واژه ی فریلنسر را میبینید و می خواهید بیشتر بدانید این محتوا را حتما بخوانید تا مفید و کوتاه با دنیای یک فریلنسر آشنا شوید. دنیایی که می توانید بدون نیاز به مدرک خاصی و خارج شدن از خانه درآمد داشته باشید و بیاموزید از دنیای مجازی هدفمند استفاده کنید. دنیایی که شاید انگیزه ای دوباره برای کسانی باشد که مجبور هستند در خانه بمانند و یا امکان کار کردن بیرون از خانه را ندارند.
ادامه ...
چگونه سئو کار کسب درامد می کند؟
مطمئنا برای همه ما پیش آمده که به دنبال پیدا کردن مطلبی از اینترنت به سراغ موتورهای جست و جو گر برویم ولی آیا تا به حال برای شما پیش آمده که از خود بپرسید چه چیزی باعث می شود که صفحه، وبسایت و یا وبلاگی در صفحه اول و مقام اول نتایج جست و جو قرار بگیرد و دیگری در صفحه آخر؟ آیا می دانید معیار های یک سایت برای بودن در صفحه و مقام اول نتیجه یک جست و جو، چیست؟ اگر می خواهید راجع به این موضوع بیشتر اطلاعات کسب کنید و بدانید چگونه یک سئو کار کسب درامد می کند، شما را دعوت به خواندن ادامه این محتوا می کنم.
ادامه ...
چگونه از وبسایت خود کسب درآمد کنیم؟
اگر شما هم طرفدار کار در منزل باشید به احنمال زیاد بارها خواسته اید که یک سایت یا یک وبلاگ برای خود طراحی کنید. ولی بعد از خود پرسیده اید که چطور می توانم از یک وب سایت یا وبلاگ کسب درآمد کنم؟ اصلا راهی برای کسب درآمد از وبلاگ وجود دارد؟ یا اگر در حال حاضر یک وب سایت یا و بلاگ دارید ممکن است از خود پرسیده باشید چطور می توانم درآمد کسب شده از این وبسایت را افزایش دهم؟ برای یافتن پاسخ این سوال ها محتوا را بخوانید. به احتمال زیاد این محتوا شما را تشویق به ساخت یک وبسایت خواهد کرد!
ادامه ...
چگونه از عکس و عکاسی کسب درآمد کنیم؟
امروزه با پیشرفت دوربین های عکاسی تلفن های همراه، عکاسی دیگر آنقدر ها هم که به نظر می آید سخت نیست. تقریبا همگی ما می توانیم عکس هایی را که می خواهیم با تلفن های همراه خود بگیریم و آن ها را با برنامه های مناسب ویرایش کنیم حتی اگر همه چیز را راجع به ویرایش و عکاسی حرفه ای ندانیم. اما آیا تا به حال برای شما پیش آمده است که به فکر کسب درآمد از همین نوع عکاسی و عکس ها باشید؟ آیا تا به حال خود را در جای یک ویرایشگر حرفه ای عکس یا عکاسی که درآمد نسبتا بالایی هم دارد تصور کرده اید؟ اگر می خواهید بیشتر راجع به کسب درآمد از این حرفه بدانید ما را در ادامه محتوا همراهی کنید.
ادامه ...
کسب درآمد از نویسندگی و محتوا نویسی
اگر شما هم به نویسندگی علاقه دارید و یا به دنبال شغل دوم می گردید تا از خانه کسب درآمدی داشته باشید محتوا نویسی یکی از راه های پیشنهادی ما به شماست. محتوا نویسی یکی از مشاغل کاربردی در دنیای مجازی است و در عین حال از ویژگی های خوب این شغل می توان به وجود نیاز دائمی به نوشتن محتوا اشاره کرد. اگر به دنبال کار و درآمد در منزل هستید این محتوا را بخوانید، همچنین تقاضا برای این شغل زیاد و به اصطلاح بازار کار برای این کار خوب است، و اگر به درستی انجام شود شما حتی می توانید به شهرت کاری هم برسید!
ادامه ...
کسب درآمد از بازاریابی اینترنتی
یکی از دغدغه های جهان امروز تبلیغات است. تبلیغات در واقع پل ارتباطی بین صاحبان شرکت ها، برند ها و عرضه کننده محصولات و مردم مصرف کننده هستند. تبلیغات بسته به محصولات عرضه شده متفاوت اند و حتی شاید درجه بندی هم داشته باشد. تبلیغ محصول در فضای مجازی یا به اصطلاح بازاریابی اینترنتی در چند سال اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است که در این محتوا به چند روش از کسب درآمد به وسیله بازاریابی اشاره کرده ایم.
ادامه ...
بهترین سیستم های همکاری در فروش فایل
اگر می خواهدی از سیستم های همکاری در فروش بیشتر بدانید و یا از سیستم های همکاری در فروش فایل کسب درآمد کنید حتما این پست را بخوانید. در این پست چند سیستم همکاری در فروش فایل را به شما معرفی کرده ایم و شما رابا نحوه کار با این سیستم ها آشنا خواهیم کرد.
ادامه ...

   1