جستجو:
نویسنده و معلم عزیز می‌دونم که برات مهمه کیفیت آموزش و تدریست رو بالا ببری و می‌دونم که برای پیدا کردن روش‌های بهتر برای آموزش تلاش می‌کنی و سعی داری نکته و جزوه مفید برای آموزش و یادگیری دانش آموزانت فراهم کنی، اما آیا به اشتیاق دانش آموزان برای خواندن و مطالعه جزوه‌های آموزشی اهمیت می‌دی؟ معلومه که برات مهمه بجای اینکه آموزش‌هات در یک برگه ساده برای بچه‌ها تکثیر بشه یا در فضای مجازی به اشتراک گذاشته بشه سعی می‌کنی یک جزوه زیبا و جذاب به اسم خودت به اشتراک بگذاری.‌ اگر مهارت کافی یا وقت اینکارو نداری روی من حساب کن.
جلد لایه باز کتاب در ایندیزاین با طرح زیبای کتاب کنکور و یا کتاب آموزشی و کمک درسی مناسب گرافیست‌های طراح کتاب و صفحه‌آرا و افرادی است که می‌خواهند جلد کتاب خود را طراحی کنند یا آماده داشته باشند تا در وقت و هزینه صرفه جویی کنند. برای دریافت جلد لایه باز کتاب کنکور و یا آموزشی در ایندیزاین ادامه مطالب را مشاهده کنید.
معلم‌های عزیز و دانشجویانی که نیاز به تایپ فرمول‌های درسی مانند درس ریاضی، فیزیک و همچنین شیمی دارید مرکز خدمات جزوه نویس با برنامه مث تایپ (MathType) تمامی فرمول‌های متون آموزشی و درسی شما را به زیبایی تایپ کرده و در فایل word و powerpoint به درخواست شما و با صفحه‌آرایی انجام خواهد داد. برای اطلاع از نحوه سفارش و تفاوت تایپ فرمول در نرم افزار مث تایپ با ورد و همچنین نحوه تایپ و هزینه و هر آنچه که باید در مورد انجام پروژه MathType بدانید ادامه این محتوا مطالعه کنید.
اگه دبیر یا معلم و حتی استاد هستید و یا اگر یک تایپیست مبتدی، پیشنهاد می کنم این پست را در مورد آموزش تایپ نمونه سوالات 4 گزینه ای حتماً بخوانید. در این پست آموزش با تصاویر است. تایپ نمونه سوالات تستی شیوۀ خودش را دارد که با خواندن این پست آموزشی، متوجه نکات خواهید شد.
جزوه زیست‌شناسی دهم فصل اول در فایل ورد، صفحه‌آرایی شده، آماده و قابل ویرایش بوده و مناسب برای دبیران درس زیست‌شناسی برای داشتن یک جزوه زیبا است همچنین برای دانش‌آموزان برای مطالعه فصل اول زیست دهم و به همراه فایل pdf و قالب خام جزوه که قابل دریافت همراه جزوه است.
اگر با ایندیزاین کار می‌کنید و به قالب‌های زیبا و باکیفیت برای متن درسی خود نیاز دارید و یا اگر معلم یا دانشجو و دانش‌آموز هستید و برای آموزش خود به دنبال یک قالب زیبا برای متن شیمی و تبدیل جزوه خود به یک کتاب هستید حتما این قالب آماده لایه باز ایندیزاین فارسی طرح شیمی را ببینید.
اگر به زبان برنامه‌نویسی علاقه دارید و می‌خواهید آموزش آن را شروع کنید اما نمی‌دانید از کدام زبان باید شروع کنید و تفاوت و کاربرد زبان‌های برنامه نویسی را نمی‌دانید حتما مطالعه این محتوا به شما کمک خواهد کرد که هم با زبان‌های برنامه‌نویسی آشنا شوید و هم بتوانید برنامه‌نویسی حوزه مورد علاقه خود را پیدا کنید.
اگر معلم درس زیست شناسی هستید و می‌خواهید مطالب درسی خود را با طرح جلد و قالب زیبا و مناسب با درس زیست شناسی به صورت فایل یا کتاب به اشتراک بگذارید یا دانشجو و دانش‌آموز هستید و می‌خواهید جزوه یا مطالب آموزشی خود در مورد درس زیست را به صورت یک فایل زیبا ارائه دهید از قالب و تم‌های زیبای طراحی شده ما به صورت قالب قابل ویرایش در مایکروسافت ورد استفاده کنید.
1402/12/21
پاورپوینت نقش ورزش در پیشگیری و درمان افسردگی و اضطراب یک پاورپوینت بسیار منظم، قابل ویرایش در 41 اسلاید و دارای منابع تحقیق است که برای تحقیق و ارائه برای افرادی که در زمینه روانشناسی و تربیت بدنی تحصیل می‌کنند بسیار کاربردی است.
تعداد : 41     صفحه 1 از 5     2    3    4    5       صفحه بعدی