صفحه‌آرایی حرفه‌ای جزوه در ورد و تبدیل آن به pdf یا کتاب الکترونیک زیبا و رنگی و مناسب، یعنی اهمیت دادن به دانش‌آموزان و کیفیت آموزش خودتان است. امروزه صفحه‌آرایی کتاب و جزوه درسی بسیار با اهمیت‌تر از قبل هست چراکه در دنیای مجازی پر از رنگ و طرح، سادگی برای یک دانش آموز جذابتی ندارد.
اگر شما دبیر زیست‌شناسی یا شیمی یا هر درس دیگری از دبیرستان هستید، دانش‌آموزان شما در سنی هستند که به خوبی با دنیای گرافیک و طرح و رنگ آشنایی دارند و مسلم است که تمایل آن‌ها به خواندن جزوه الکترونیکی طراحی یا صفحه آرایی شده متناسب با درس بیشتر جذبشان می‌کند و سخت می‌توانند با یک فایل سیاه و سفید ساده ارتباط برقرار کنند! یا اگر معلم دبستان باشید بسیار بسیار نقش و شکل و رنگ و همچنین فونت در آموزش بچه‌‌های دبستان و پیش دبستان اهمیت دارد.

 

 

 

صفحه‌آرایی حرفه‌ای جزوه در ورد برای تدریس و آموزش شما یک امتیاز بزرگ است تا تمایل دانش آموزانی را برای یادگیری بیشتر کنید. اگر هم در دانشگاه یا آموزشگاه‌ها تدریس می‌کنید باز هم مهم است متن آموزشی شما تاثیرگزار باشد و ظاهری طراحی شده داشته باشد.
اما اگر مهارت یا زمان کافی برای انجام صفحه آرایی ندارید می‌توانید روی من حساب کنید. بیش از ۶ است که در زمینه صفحه‌آرایی جزوه فعالیت دارم و در مقاطع و درس‌های مختلف مانند ریاضی و فیزیک، ادبیات، شیمی، علوم، گرافیک و... به عنوان یک فریلنسر صفحه‌آرایی انجام داده‌ام و تمام سعی خودم را برای راضی کردن آنچه معلم از من خواسته انجام دادم البته که سلیقه و نظرات معلم‌ها نیز بسیار برایم مهم بوده تا آنچه خواسته شده انجام گیرد.
*صفحه آرایی حرفه ای در ورد شامل چه مواردی است.
یکی از مهمترین بخش صفحه آرایی طرح جلد است
طرح جلد شامل شکل، رنگ و عنوان مناسب به همراه نام مولف یا گردآورنده است. بعضی از دبیران تمایل دارند تصویرشان روی جلد حتماً باشد و این یک امر سلیقه‌ای است. با فوتوشاپ تصویر عکس برای درج روی جلد آماده می‌شود. بعضی از معلم‌ها می‌خواهند عکس‌های متناسب با درس روی جلد باشد. هر طور سلیقه شماست من نهایت تلاشم را برای یک جلد با کیفیت انجام خواهم داد.

 


*صفحه بسم الله الرحمن الرحیم یا مقدمه و ...که به سلیقه افراد بستگی دارد.
طراحی صفحه اصلی یکی از مهمترین بخش‌ها در صفحه‌آرایی است. در واقع طرح کادر که در تمام صفحات تکرار می‌شود شامل طرح اصلی کادر، شماره صفحه و در صورت نیاز سرصفحه و پا‌صفحه و ...شامل آن می‌شود.
*فهرست بندی مطالب با سلیقه افراد در صورت درخواست انجام می‌گیرد. و نکته مهم دیگر استفاده از فونت‌های مناسب و کادر، عکس و در کل طراحی هر یک صفحه از متن است.
و در آخر تبدیل فایل به pdf برای اشتراک گذاری فایل با نام خودتان به عنوان یک جزوه یا کتاب آموزشی و البته فایل ورد قابل ویرایش هم در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر می خواهید صفحه‌آرایی متون آموزشی شما را انجام دهم کافیست از طریق تلگرام، بله یا روبیکا به شماره ۰۹۰۳۷۹۳۳۹۵۰ فقط پیام دهید. 

 

 

برای مشاهده نمونه کار تصاویری از کار من در لابه‌لای متن وجود دارد و همچنین می‌توانید به فروشگاه محصولات آموزشی و گرافیکی بنده برای مشاهده نمونه کارهای صفحه‌آرایی مراجعه کنید.

 

خدمات صفحه‌آرایی و طراحی جلد جزوه و کتاب درسی

تبدیل جزوه درسی به کتاب صفحه‌آرایی شده

صفحه‌آرایی و طراحی جلد جزوه شیمی

صفحه‌آرایی و طراحی جلد جزوه درس زیست شناسی

صفحه‌آرایی و طراحی جلد جزوه درس فیزیک

صفحه‌آرایی و طراحی جلد جزوه درس عربی

صفحه‌آرایی و طراحی جلد جزوه درس ریاضی

صفحه‌آرایی و طراحی جلد جزوه درس ادبیات

صفحه‌آرایی و طراحی جلد جزوه درس علوم

خدمات صفحه‌آرایی و طراحی جلد

قیمت صفحه‌آرایی