جلد لایه باز کتاب کنکور و تدریس طراحی شده در برنامه ایندیزاین است که می‌توانید از این جلد برای کتاب درسی و آموزشی جهت چاپ استفاده کنید. قطع این جلد وزیری است. چنانچه زمان کافی برای طراحی جلد کتاب آموزشی را ندارید می‌توانید از طرح لایه باز استفاده کنید.

استفاده از جلد لایه باز کتاب در ایندیزاین کمک در هزینه و زمان برای طراحان و افرادی است که در مجموعه‌های صفحه‌آرایی کتاب مشغول به کار هستند و یا افرادی که می‌خواهند کتاب آموزشی خود را چاپ کنند و به ایندیزاین و صفحه‌آرایی تسلط دارند اما زمان کافی برای طراحی ندارند و می‌توانند از طرح‌های لایه باز استفاده کنند.

توجه: جلد لایه باز ایندیزاین کنکور و تدریس در نرم افزار ایندیزاین طراحی شده و در این برنامه هم قابل اجرا است. قطع این جلد برای کتاب وزیری طراحی شده است.

طرح‌های لایه باز برای چاپ و نشر کتاب‌های کنکورو تدریس یکی از پرکاربردترین طرح‌های گرافیکی کتاب هستند چه برای کتاب‌های درسی و کمک آموزشی و چه برای کتاب‌های علمی قابل استفاده هستند.

لینک مستقیم دریافت قالب جلد ایندیزاین کتاب با موضوع درسی و کنکور

در صورتی که می‌خواهید طرح جلد شما به صورت شخصی برای شما طراحی شود و یا نیاز به صفحه‌آرایی در برنامه ایندیزاین دارید به شماره پشتیبانی ما (09037933950) از طریق پیام رسان‌های تلگرام، ایتا، روبیکا و بله پیام دهید(لطفا فقط پیام دهید و تماس نگیرید حتما پاسخ خواهیم داد)

دانلود جلد لایه باز کتاب درسی و کنکور

جلد لایه باز کتاب درسی در ایندیزاین

جلد لایه باز کتاب آموزشی در ایندیزاین

جلد لایه باز کتاب کنکور در ایندیزاین

صفحه‌آرایی کتاب درسی در ایندیزاین

جلد کتاب کنکور

جلد کتاب درسی