اگرشما از دانشجویان فعال باشید پیش از پیش برای نمودارها، جداول و ارائه‌ی مطالب خود با این گروه برنامه‌ها سروکار دارید. اگر رشته‌ی شما نیاز به نمودارها و جداول بسیار دارد نرم‌افزار پیشنهادی ما به شما اکسل است. این برنامه از گروه برنامه‌های آفیس بصورت تخصصی برای رسم جداول و نمودارها است که بصورت بسیار دقیق طراحی شده و شما می‌توانید با استفاده از این برنامه نمودارهای مورد نظر خود را با اندازه‌ها و مقدارهای مختلف ترسیم کنید و آن ها را بعد از طراحی چاپ کرده و به فرمت‌های گوناگون درآورید و استفاده کنید. این برنامه و بطور کلی نرم افزارهای آفیس بسیار کاربردی بوده وعلاوه بر دانشجویان و دانش‌آموزان، مهندسین، معماران و افرادی که شغل‌های مرتبط دارند از این برنامه ها بخصوص اکسل استفاده می‌کنند.

تا حالا شده تو بانک باشین و یه طرح وام رو بهتون بدن و شما ندونید چطور حساب میشه و بخواید حساب کتاب رو بکنید که یوقت سرتون کلاه نره
تا حالا شده بخواید یه وامی بگیرید و کلی حساب کتاب بکنین آخر سر مطمئن نباشین درسته یا نه
تا حالا پیش اومده براتون که به گفته های بانک شک کرده باشین و بخاوید خودتون ماجرا رو از یه راه دیگ پیگیری کنید ولی ندونید چطور؟
اصلا حال و حوصله فرمولای بانکو دارین و اگرم داشته باشین خیلی پیچیده و حوصله سر بره
ما به شما یه برنامه کاربردی رو پیشنهاد میکنیم که در کنار قیمت کمش واقعا خیلی جاها بدردتون میخوره

این برنامه اسمش محاسبه گر پیشرفته وام
شما با این برنامه می تونید کارهای زیر رو انجام بدید:
1- محاسبه مبلغ قسط ماهانه
2- محاسبه مبلغ وام فعلی
3-محاسبه نرخ بهره وام
4- محاسبه کل مبلغ پرداختی تا پایان اقساط
5- محاسبه تعداد اقساط
6- محاسبه مبلغ اصل قسط بدون قسمت سود آن
7- محاسبه مبلغ سوده قسط
8- محاسبه مبلغ سود قسط و مبلغ اصل قسط در دوره های متفاوت اقساط
همه این موارد رو فقط با قرار دادن مبلغ مورد نظر خودتون می تونید بدست بیارید
بدون نیاز به دانش خاصی و کمک کسی
مبلغ این برنامه پیشرفته 100000 تومنه که ما طی یه دوره تخفیف مضاعف به شما 50000 تومان یعنی یه مبلغ ناچیز واگذار می کنیم
علاوه بر این شما میتونید از پشتیبانی 1 ماهه رایگان ما نیز بهره مند شوید.
پس عجله کنید و تا مهلت تخفیفات تمام نشده این برنامه فوق العاده رو از لینک زیر تهیه کنید.

لینک مستقیم دریافت فایل

آشنایی با نرم افزار پاورپوینت (Power point)

امروزه دبیران واساتید سعی می‌کنند دانشجویان و دانش‌آموزان را در ارائه‌ی مطالب درسی مشارکت دهند و همچنین خواسته می شود تا آن‌ها راجع به مطالب موجود تحقیقاتی انجام دهند در این مورد پیشنهاد ما استفاده از نرم افزار پاورپوینت است. ویژگی‌های متنوع این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا مطالب، فیلم‌ها، عکس‌ها و سایر یافته‌های خود را در قالب اسلایدها به نحو زیبایی به بیننده نشان دهید و تنظیمات آن را به راحتی شخصی سازی کنید.

آشنایی با نرم افزار ورد(Word)

گاهی فقط به بستری نیاز داریم تا در آن تایپ کنیم. به‌طور ویژه تایپیست‌ها و نویسنده‌ها خواهان این برنامه‌ها هستند. آفیس برای این مورد نیز نرم افزار ویژه‌ی خود را تحت عنوان ورد (word) ارائه کرده است. این برنامه دارای انبوهی از فونت‌ها، رنگ‌ها و ویژگی‌های مخصوص تایپ می‌باشد. وجود انواع سمپل‌ها، علائم ریاضی وفرمول‌ها این برنامه را منحصر به فرد کرده است. ویژگی‌های بسیار پیشرفته و درعین حال ساده باعث شده روزبه روز بر تعداد کاربران این برنامه‌ها افزوده شود. باید بگوییم اکثر خوانده‌های شما در سایت‌ها یکبار در ورد نوشته شده حتی مطلبی که اکنون می‌خوانید از این قاعده مستثنی نیست. سری برنامه‌های آفیس (office) بطورمتوسط چندسال یکبار آپدیت می‌شوند تا علاوه بر برطرف کردن باگ‌ها، ویژگی‌های جدیدی نیز به آن‌ها اضافه شود. به دلیل استقبال بسیار زیاد از این برنامه‌ها وگسترش تلفن‌های هوشمند در سرتاسر جهان، شرکت‌های ارائه کننده‌ی نرم‌افزار‌های تلفن همراه با همکاری شرکت مایکروسافت تلاش کردند تا این برنامه‌ها را بصورت قابل اجرا در تلفن‌های هوشمند دربیاورند. اکنون نرم افزار‌های آفیس بصورت قابل استفاده در رایانه، لپ تاپ و گوشی‌های باسیستم عامل اندروید و آی او اس ارائه شده است.

پاورپوینت ترفندهای تایپ فرمول

روش های کسب درآمد از آفیس

کافیست به این برنامه هایی که از آفیس معرفی شد تا حدودی تسلط داشته باشید تا بتوانید از این طریق کسب درآمد کنید. به عنوان یک تایپیست چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری و یا در منزل می توانید درآمد کسب کنید. در زمینه خدمات دانشجویی استفاده از نرم افزار های ورد و پاورپوینت بسیار کاربردی است و همچنین به عنوان یک منشی تسلط به نرم افزارهای مهم آفیس حتما برای شما امتیاز خواهد بود. اگر می خواهید فریلنسر باشد با آموزش آفیس در این زمینه موفق خواهید بود. نرم افزارهای آفیس قابلیت های بسیاری دارند که در ورژن جدید خود نیاز هست شما هم آموزش های خود را به روز کنید تا بتوانید مهارت های کسب و کار را در خود بالا ببرید.

صفحه آرایی نیز یکی از روش های کسب درآمد با برنامه ورد است. آموزش صفحه آرایی کتاب، مجله و روزنامه و دیگر متون از کارهای ضروری و کاربردی با ورد است. با یک آموزش خوب و ساده می توانید به عنوان یک صفحه آرا در مراکز خدمات دانشجویی و یا فریلنسری به صورت ایننرنتی کسب درآمد کنید و در آخر به عنوان یک دانشجو، استاد یا دبیر، کارمند و ...باید تسلط کافی به نرم افزارهای آفیس را داشته باشید تا رزومه کاری خود را ارتقا دهید.

آموزش صفحه آرایی در برنامه word

آشنایی با نرم افزار های آفیس

آشنایی با نرم افزار ورد(word)

آشنایی با نرم افزار اکسل

آشنایی با نرم افزار پاورپوینت

روش های کسب درامد با برنامه ورد

روش های کسب درآمد با پاورپوینت

کسب درآمد با آموزش تایپ

کسب و کار اینترنتی

آشنایی با نرم افزار