کسب درآمد با تایپ کردن در خانه یکی از بهترین روش‌های کسب‌درآمد برای افرادی است که می‌خواهند شغل‌دوم داشته‌باشند. کار تایپ مخصوصاً برای دانش‌آموزان و دانشجویان بسیار عالی است. همچنین خانم‌های خانه‌دار می‌توانند با تایپ در منزل درآمد داشته‌باشند.
بیشتر افراد تا حدودی به تایپ در نرم افزار ورد آشنا هستند اما برای اینکه بتوانید به عنوان یک تایپیست پول درآورید باید کار تایپ را اصولی بیاموزید و تمرین داشته باشید. با وجود اپلیکیشن‌هایی که به صورت دفترچه‌یادداشت، تایپ صوتی، رسم فرمول و آفیس اندروید، وجود دارد کار تایپ با گوشی هم امکان پذیر است. اما برای یک تایپیست ماهر آموزش حرفه ای تایپ با ورد امری ضروری است.

روش های کسب درآمد با تایپ در خانه
_ یکی از ساده‌ترین روش‌ها، داشتن صفحه مجازی کاری است. شما با گذاشتن نمونه کار و ساخت یک پیج خوب می‌توانید استارت کار را بزنید و سفارش بگیرید.
_ ثبت‌نام در سایت های فریلنسری که البته رقابت در این سایت‌ها بالاست و باید یک فریلنسر تیز باشید!
_ کمک گرفتن از اقوام و دوستانی که دانش‌آموز و یا دانشجو هستند، برای گرفتن سفارش و تبلیغ کار شما، در مدرسه و دانشگاه.
 _ انتشار بنرها و پوسترهایی که برای کارخود طراحی کرده‌اید در گروه‌ها و کانال‌های آموزشی، درسی، دانشجویی و...
 ساخت وبلاگ کاری
_ استفاده از ایمیل مارکتینگ و دایرکت مارکتینک

_ آگهی کردن برای کار یا جستجوی کار تایپ در وبسایت‌های درج‌آگهی ایرانی که برخی از این سایت‌ها بسیار پربازدید هستند.

 

درآمد کار تایپ در خانه بستگی به تلاش شما در جمع کردن مشتری دارد. اگر در کارتان متخصص شوید حتماً برخی از مشتری‌ها باز هم برای کار با شما تماس خواهند‌گرفت و باید سعی کنید هر آنچه که یک تایپیست حرفه‌ای نیاز دارد را بیاموزید.

آنچه که یک تایپیست حرفه ای باید بیاموزد

_ ابتدا یاد بگیرید چطور باید پشت میز بنشیدید و دستانتان به چه حالتی باشد که به مرور آسیب نبینید.
_ علاوه بر تایپ فارسی سعی کنید به تایپ انگلیسی هم مسط باشید.
_ حتماً یک تایپیست باید تایپ فرمول بداند.
_ از نرم افزارهای کمکی برای تایپ در خانه، مخصوصاً تایپ شیمی و ریاضی استفاده کنید.
_ صفحه آرایی در نرم افزار ورد را باید بدانید.
_ اگر به نرم افزار ورد و تایپ آشنایی ندارید از فایلها و کتابهای آموزشی استفاده کنید.

آموختن دیگر نرم افزارها مانند پاورپوینت برای تایپیستحرفه ای ضروری است. هر چه شما مهارت بیشتری در کار با دیگر نرمافزارها برای تایپ بیاموزید حتما مشتری و درآمد بیشتری خواهید داشت. برای مثال صفحهآرایی کتاب و مقاله در نرم افزار ایندیزاین یک امتیاز بزرگ برای تایپیستها محسوب میشود. رسم شکل در نرم افزارهای سه بعدی و همچنین کار با فتوشاپ نیز امتیاز زیادی به کسب و کار شما خواهد داد.

همیشه سعی کنید به روز باشید از بروزرسانی اپلیکیشن ها و نرم افزارها غافل نشوید و صبر و حوصله داشته باشید. هیچ کس یک شبه به موفقیت نرسیده و بدون پشتکار و اراده هیچ کاری امکان پذیر نیست. اما یادتان باشد وقت گذاشتن برای یک کسب و کار اینترنتی می تواند نتیجه شادی بخشی برای شما به ارمغان آورد.

پاورپوینت تایپیست ماهر، آموزش تایپ برای افراد مبتدی و کسانی است که می خواهند حرفهای تایپ کنند با آموزش گام به گام و تصویری فرمول نویسی در نرم افزار ورد است که میتوانید استفاده کنید و تایپ سریع فرمول و صفحه آرایی را به سادگی در ورد بیاموزید.

سفارش تایپ فوری و غیر حضوری