شاید برای شما هم پیش آمده که با وجود مدرک تحصیلی و یا آموختههایتان، به دلیل مشکلاتی که دارید نتوانستهاید وارد بازارکار شوید مخصوصا اگر خانم هستید. امروزه به دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی همه دوست دارند به نوعی کسبدرآمد داشته باشند و یا کاری انجام دهند. هدف من از ایجاد این وبسایت وانتشار محتوای ایده های کسب و کار با بیانی ساده در زمینه فریلنسر بودن( شخصی که میتواند به صورت آنلاین یا از منزل خود، کارهای پروژه ای و یا حتی تمام وقت انجام دهد و کسب درآمد کند) به دانشجویان، مادران و بانوان عزیزی است که به دلیل مشکلات خانواده و فرزندانشان مجبور میشوند استعداد و آموختههای خود را در گنجینه ذهنشان پنهان کنند! و همچنین افرادی که میخواهند شغل دوم داشتهباشند. اگر شما هم تمایل دارید در کنار وظایف مادری و خانواده به عنوان یک زن و یا به عنوان  یک دانشجو برای داشتن درآمد کاری داشته باشید، پیشنهاد میکنم مطالب ما را در این وبسایت دنبال کنید.

قبل ازهر چیزی باید بگویم برای هر کاری اراده و تلاش نیاز است. شما باید حوصله کنید و از آموختن خسته نشوید. دنیای دیجیتال مدام در حال به روز شدن است و شما هم باید بیاموزید تا موفق شوید. اگر تصمیم گرفتید هدفی داشته باشید و روشهای کسب درآمد را بیاموزید همانطور که گفته شد باید تلاش کنید و اراده داشته باشید، شما هم مانند هزاران فرد فریلنسر موفق دیگر در این زمینه خواهید توانست. کار سختی نیست اگر انگیزه داشته باشید! استفاده از ایدههای کسب و کار اینترنتی و آموزش برخی از نرم افزارها و اپلیکیشنهای کاربردی میتواند شما را تبدیل شدن به یک فریلنسر موفق راهنمایی کند.

اما چگونه از خانه بیاموزیم

وارد هر شاخهای از دورکاری که شوید و بخواهید به صورت حرفهای کار کنید نیازاست آموزش ببینید. کلاسهای بسیاری وجود دارند که در این زمینهها تدریس میکنند اما اگرمیخواهید شاخه ها و رشتههای مورد علاقه خود را دنبال کنید و از پس هزینههای سنگین این کلاسها و مشکلات رفت وآمد بر نمیآیید، باید بگویم شما خیلی خوششانس هستید؟! چرا که در زمانی زندگی میکنید که امکان استفاده راحت از موبایل و تبلت و ... و داشتن اینترنت و وای فای برای همه وجود دارد. خوشبختانه چندین سایت معتبرهم برای آموزش از راه دور با اعطای مدرک معتبر نیز وجود دارد که شما میتوانید بدون نیاز به هیچ گونه تخصص یا سابقه تحصیلی با ثبت نام در یکی از رشتههای دلخواه خود و با هزینهای بسیار کم از طریق پست، جزوات، کتاب و سیدی مربوط به شاخهای که میخواهید آموزش ببینید را دریافت کنید. سایتهایی مانند آموزش مجازی ایرانیان و آموزش مجازی پارس دو نمونه از این سایتهای خوب هستند که میتوانید پس از اتمام دورههای غیر حضوری مدرک خود را به سادگی دریافت نمایید. هر چند مهم آموزش و مطالعه است! اما برای شما که تنها به دنبال یادگیری و کار در منزل هستید مدرک چندان اهمیتی ندارد. سایتهای بسیاری وجود دارند که در این  زمینهها به صورت رایگان مشغول به آموزش هستند و فقط با یک سرچ ساده در گوگل میتوانید به این سایتها دسترسی داشته باشید. یاد گرفتن و آموختن با وجود تکنولوژی واقعا کار سختی نیست. سختتر از آن اراده کردن شماست! باید بخواهید و زحمت بکشید و خواهید دید با وجود این همه امکانات هیچ چیز نشدنی نیست.

دریافت فایل پاورپوینت آموزش دیجیتال مارکتینگ

امروزه بسیاری از کسب وکارهای بزرگ حتما از دیجیتال مارکتینگ برای معرفی برند خود استفاده کرده‌اند. این فایل یک پاورپوینت آموزشی با موضوع دیجیتال مارکتینگ است که بسیاری از افرادی که می‌خواهند وارد کسب و کار جدید شوند و برند خود را معرفی کنند ویا فریلنسرها می توانند دراین فایل با دیجیتال مارکتینگ به طور کامل آشنا شوند و برای آموزش و ارائه از این فایل استفاده کنند. نباید این موضوع را نادیده گرفت که بازارتبلیغات اینترنتی برای معرفی برندها بسیار داغ است و بسیاری از شرکت‌ها و سایت‌ها در رقابت تنگاتنگی برای معرفی محصولات خود هستند و کارشناس دیجیتال مارکتر بسیار موثر در دیده شدن محصول، وبسایت و برند شما خواهد بود. شما دراین فایل هر آنچه در مورد دیجیتال مارکتینگ را که نیاز دارید بدانید را خواهید آموخت.

فهرست مطالب این فایل شامل:

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتر کیست؟

تاثیر دیجیتال مارکتینگ بر روی رشد برند

ابزارهای بازاریابی دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی محتوا

مزایای دیجیتال مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

چطور از خدمات دیجیتال مارکتینگ استفاده کنیم

همه چیز در مورد آژانس دیجیتال مارکتینگ

و اهداف دیجیتال مارکتینگ

در آخر نکته مهمی که باید اشاره کنم این است که تصور اینکه به محض ورود در دنیای آزاد کاری و یا فریلنسری می‌توانید درآمد بسیاری کسب کنید یک فکر محال است! این کار هم مانند هر کار دیگری نیاز به زمان و کسب تجربه دارد تا شما بتوانید وارد جمع فریلنسر‌های موفق شوید.

فریلنسر کیست؟

سایت های فریلنسری

چگونه کسب درآمد کنیم؟

دانلود پاورپوینت دیجیتال مارکتینگ

آموزش دیجیتال مارکتینگ