خدمات تایپ و ویراستاری جزوه نویس یکی از خدمات لازم در حوزه آموزش و یادگیری است. این خدمات به دانشجوها و دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا جزوه‌های درسی خود را به شکلی حرفه‌ای و دقیق تایپ، صفحه‌آرایی و ویرایش کنند. با استفاده از خدمات تایپ و ویراستاری جزوه نویس، دانشجوها و دانش‌آموزان می‌توانند اطمینان حاصل کنند که مطالب آموزشی آن‌ها به درستی و با کیفیت مناسبی ارائه می‌شود. یکی از مزایای استفاده از خدمات تایپ و ویراستاری جزوه نویس، صرفه جویی در زمان و انرژی است. به جای صرف ساعت‌ها وقت برای تایپ و ویرایش جزوه‌ها، با استفاده از این خدمات، می‌توانید این وقت را صرف مرور و یادگیری مفاهیم اصلی درسی کنید. همچنین، با استفاده از خدمات تایپ و ویراستاری جزوه نویس، می‌توانید از تجربه و دانش فنی ویراستاری حرفه‌ای و فنی بهره‌مند شوید و اطمینان حاصل کنید که جزوه‌های شما خطاهای املایی، نگارشی و قواعدی ندارند.

خدمات تایپ و ویراستاری جزوه نویس همچنین به دانشجوها و دانش‌آموزان کمک می‌کند تا متن جزوه‌های خود را به شکلی منظم و زیبا طراحی کنند. با استفاده از این خدمات، می توانید تمامی بخش‌های جزوه خود را به شکلی هماهنگ و همراه با فهرست‌ها و فهرست‌بندی‌های مناسب طراحی کنید. همچنین، با استفاده از خدمات تایپ و ویراستاری جزوه نویس، می توانید از تصاویر، نمودارها و جداول استفاده کنید تا مفاهیم را بهتر به دانشجوها و دانش آموزان منتقل کنید. در نهایت در این مرکز به دانشجوها و دانش‌آموزان امکان می‌دهد تا جزوه‌های خود را با استفاده از زبان ساده و قابل فهم بنویسند. با استفاده از اصطلاحات و عبارات ساده، می‌توانید مفاهیم را بهتر به دانشجوها و دانش‌آموزان توضیح دهید و یادگیری را تسهیل کنید. با استفاده از خدمات تایپ و ویراستاری جزوه نویس، می توانید جزوه‌هایی با کیفیت بالا و طراحی حرفه‌ای داشته باشید که به دانشجوها و دانش آموزان کمک می کند تا بهتر یاد بگیرند و در آزمون‌ها و امتحانات خود موفقیت بیشتری داشته باشند.

برای سفارش از طریق پیام رسان تلگرام، واتس اپ، روبیکا، بله و ایتا به شماره 09037933950 فقط پیام دهید.

انجام تایپ و صفحه‌آرایی جزوه و کتاب

اگر یک معلم پرمشغله هستید و می‌خواهید جزوه و متن آموزشی خود را به یک فایل منظم و زیبا تبدیل کنید نیاز به تایپ و صفحه‌آرایی حرفه‌ای جزوه دارید. اگر دانشجو هستید و می‌خواهید جزوه زیبایی داشته باشد وجزوه و متون خود را در ورد صفحه آرایی کنید مرکز تایپ و ویراستاری جزوه نویس  جزوه شما را به یک فایل زیبا تبدیل خواهد کرد. تایپ و صفحه‌آرایی جزوه درسی یکی از موارد مهم دربهبود فرایند یادگیری است. صفحه آرایی متناسب و منظم جزوه‌ها، به دانشجوها کمک می کند تا به راحتی اطلاعات را درک کنند و آن‌ها را به خوبی برای مطالعه و مرور استفاده کنند. صفحه آرایی جزوه درسی باید طوری باشد که دانشجوها بتوانند به راحتی موضوعات مختلف را پیدا کنند و به سرعت به آن‌ها دسترسی داشته باشند. برای رسیدن به این هدف، در طراحی صفحه‌آرایی باید از عناوین و زیر‌عناوین مناسب استفاده شود و همچنین از فونت‌ها و رنگ‌هایی که خوانایی بیشتری دارند، استفاده کنیم.

همچنین، برای صفحه‌آرایی مناسب جزوه درسی، باید از تصاویر و نمودارها نیز استفاده کنیم. تصاویر و نمودارها می‌توانند به دانشجوها کمک کنند تا مفاهیم را بهتر فهمیده و یادگیری را تقویت کنند. استفاده از رنگ‌ها در صفحه‌آرایی جزوه درسی نیز می‌تواند به دانشجوها کمک کند تا مفاهیم را بهتر درک کنند و اطلاعات را به خوبی مرور کنند.علاوه بر این، درتایپ و صفحه آرایی جزوه درسی باید به ترتیب منطقی و مرتب اطلاعات قرار گیرند. باید از فضای خالی مناسب بین بخش‌ها استفاده کنیم و هر بخش را با یک عنوان مناسب مشخص کنیم. همچنین، باید از فهرست‌‌ها و فهرست بندی‌ها استفاده کنیم تا دانشجوها بتوانند به راحتی به اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشته باشند. در نهایت، مهمترین نکته در تایپ و صفحه‌آرایی جزوه درسی، استفاده از زبان ساده و قابل فهم است. باید از اصطلاحات و عبارات فنی کمتر استفاده کنیم و به جای آن، از عبارات ساده و قابل درک برای توضیح مفاهیم استفاده کنیم.

آنچه ما برای داشتن یک جزوه زیبا برای شما انجام می دهیم:

 • در صورت نیاز ابتدا متن را تایپ خواهیم کرد و تنظیمات مربوط به فونت را به مناسب ترین شکل انجام خواهیم داد.
 • یک جلد یا کاور زیبا با نام درس و خود شما طراحی می شود.
 • سر صفحه، پا صفحه و شماره صفحه طراحی شده متناسب با موضوع درس خواهد بود.
 • کادر‌بندی و طراحی نکات مهم در صورت نیاز
 • تنظیم و زیباسازی جدول‌ها و شکل‌های جزوه
 • در صورت نیاز رسم شکل و جدول
 • فهرست بندی و فصل بندی در صورت درخوایت نیز انجام می‌شود.
 • و در صورتی که می‌خواهید از شکل‌های کتاب در جزوه استفاده کنید شکل‌ها، را جدا کرده و با بهترین کیفیت در جزوه قرار می دهیم.

شما می‌توانید برای تایپ و صفحه‌‌آرایی جزوه درسی خود از قالب‌های آماده و صفحه‌آرایی شده توسط وبسایت جزوه نویس استفاده کنید. این قالب‌ها مخصوص درس‌های مانند فیزیک، شیمی، ریاضی، ادبیات فارسی، درس زیست شناسی و ... در صفحه‌آرایی های متفات طراحی شده است که شما با خرید این قالب‌ها می توانید به راحتی جزوه درسی خود را در این قالب‌های آماده ورد تایپ یا وارد کنید.

قالب ورد ادبیات

صفحه‌آرایی قالب در برنامه ورد یکی از اصول اساسی در طراحی اسناد و متون است. با استفاده از این قابلیت، شما می‌توانید ظاهر کلی صفحه را بهبود بخشید و آن را به طور جذاب و حرفه ای درآورید. در ادامه به توضیحاتی درباره صفحه‌آرایی قالب در برنامه ورد می پردازیم: قالب‌های طراحی شده در برنامه ورد شامل تنظیمات آماده‌ای است که می‌توانید ظاهر صفحه را به سرعت و به راحتی تغییر دهید. این قالب‌ها می توانند شامل تنظیمات رنگ، فونت، سایز متن، سربرگ و پاورقی باشند. با استفاده از برنامه ورد، شما می‌توانید فونت‌ها را برای متن‌ها انتخاب کنید و سایز آنها را تغییر دهید. همچنین، می توانید قالب‌های متنی خاصی برای عناوین، پاراگراف‌ها و نقل قول ها انتخاب کنید. برنامه ورد به شما امکان می‌دهد رنگ پس زمینه صفحه را تغییر دهید و رنگ‌های متن را تنظیم کنید. این قابلیت به شما کمک می کند تا صفحه را به طور کامل سفید یا سیاه کنید یا از رنگ‌های دیگر استفاده کنید تا ظاهر صفحه را جذاب و متفاوت کنید.

قالب آماده ورد درس فیزیک

در برنامه ورد، شما می‌توانید از سربرگ و پاورقی استفاده کنید تا اطلاعات مشخصی را در سربرگ یا پاورقی صفحه قرار دهید. این اطلاعات می‌توانند شامل عنوان سند، شماره صفحه، تاریخ و نام نویسنده باشند. با استفاده از برنامه ورد، شما می توانید حاشیه‌های صفحه را تنظیم کنید و فاصله بین خطوط را تغییر دهید. این قابلیت به شما امکان می دهد صفحه را به صورت دلخواه خود قالب بندی کنید. به طور کلی، صفحه آرایی قالب در برنامه ورد به شما امکان می‌دهد صفحه را به طور کامل طراحی و سفارشی کنید. با استفاده از این قابلیت‌ها، شما می توانید اسنادی را ایجاد کنید که در آنها صفحه‌آرایی و ظاهر صفحه به طور حرفه‌ای و جذاب بوده و با نیازهای شما سازگار باشد.

قالب ادبیات

انجام پاورپوینت برای دفاع پایان نامه ارشد و دکتری

برای سفارش و تعرفه پروژه تایپ و صفحه‌آرایی با توجه به اطلاعات تماس درج شده در وبسایت به ما پیام دهید و پروژه خود را به مرکز تایپ و ویراستاری جزوه نویس سفارش دهید. حتما شما به عنوان کسی که می خواهد فارغ‌التحصیل شود می خواهید بهترین پاورپوینت را برای پایان نامه خود ارائه دهید‌. اما بهترین پاورپوینت برای دفاع پایان نامه باید چگونه باشد؟ از چند جهت می‌توان یک پاورپوینت دفاع یا ارئه مناسب را مورد اهمیت قرار داد. قالب پاورپوینت پایان نامه باید مناسب جلسه دفاع از پایان نامه باشد. یعنی هم زیبایی داشته باشد و هم موارد مربوط به یک پایان نامه در آن رعایت شده باشد.  به طور کلی، پاورپوینت پایان‌‌نامه شامل بخش مقدمه، مرور ادبیات، منابع و روش تحقیق، نتایج و بحث، نتیجه‌گیری و همچنین پیشنهادات برای کارهای آتی است که این موارد باید به صورت خلاصه در پاورپوینت دفاع آورده شود.

برای سفارش از طریق پیام رسان تلگرام، واتس اپ، روبیکا، بله و ایتا به شماره 09037933950 فقط پیام دهید.

مرحله بعدی در ساخت پاورپوینت پایان نامه، کار با متن است. شما باید متن پایان نامه خود را به چندین اسلاید تقسیم کنید و در هر اسلاید، یک تا سه نکته اصلی را قرار دهید. همچنین، باید از جملات کوتاه و مختصر استفاده کنید تا زمان دفاع را از دست ندهید. خلاصه کردن پایان نامه اهمیت بالایی دارد. اینکه بتوانیم مهمترین مطالب را برای زمان در نظر گرفته شده جلسه دفاع از پایان نامه درست و کاربردی خلاصه کنیم بسیار اهمیت دارد.

قالب پایان نامه ارشد و دکتری

ما در جزوه نویس می توانیم به شما برای داشتن بهترین پاورپوینت برای دفاع پایان نامه به دو روش کمک کنیم.
ابتدا برای کسانی که خودشان تمایل دارند مطالب پایان نامه را خلاصه و وارد پاورپوینت کنند یک قالب مناسب پایان نامه طراحی کرده‌ایم که به سادگی با این قالب می‌توانید متن پایان نامه را وارد پاورپوینت کنید.

در این پاورپوینت اسلاید های مهم مورد نیاز برای پایان نامه طراحی شده که شامل:

 • اسلاید‌های کلیات پژوهش
 • مروری بر پیشینه
 • روش پیشنهادی
 • تجزیه و تحلیل داده ها
 • نتیجه گیری
 • کارهای آینده است

قالب حرفه‌ای پاورپوینت دفاع کاملاً قابل ویرایش بوده و شما می توانید اسلاید ها را تکرار، تغییر و یا حذف کنید.

مشخصات قالب حرفه ای پاورپوینت دفاع:

 • دارای اندازه صفحه اسلاید متناسب برای تمام نمایشگرها
 • 16 اسلاید طراحی شده
 • دارای افکت تصاویر
 • شماره اسلاید و صفحه بسم الله و تشکر

برای دریافت این قالب از اینجا وارد لینک مستقیم خرید قالب پاورپوینت پایان نامه شوید و از وبسایت این قالب را دریافت نمایید.

و دوم اینکه اگر زمان کافی برای خلاصه کردن پایان‌نامه و تایپ و ساخت پاورپوینت دفاع را ندارید این کار را به ما بسپارید. خیلی ساده از طریق مشخصات تماس در پروفایل سایت در سمت چپ وبسایت جزوه نویس به ما پیام دهید و پاورپوینت پایان نامه خود را سفارش دهید و تا اتمام کار می توانید با شخصی که کار شما را انجام می دهد نیز در ارتباط باشید.

ساخت پاورپئینت ساده و پیشترفته در جزوه نویس

طراحی قالب و سفارش ساخت پاورپوینت یکی از خدمات جزوه‌نویس است که با توجه به مقطع تحصیلی و نوع پاورپوینت می‌توانید برای ساخت یک پاورپوینت برای تدریس، اموزش و ارائه به ما سفارش دهید.

پروژه‌های اخیر انجام شده توسط مرکز تاپ جزوه نویس

 • ویراستاری پایان‌نامه در رشته شیمی
 • پروژه ساخت پاورپوینت های مربوط به کارشناسی تغذیه
 • تایپ جزوه های شیمی دهم، یازدهم و دوازدهم
 • پروژه رسم مولکول در نرم افزار گوس ویو
 • تایپ تحقیق مطالعه و یادگیری
 • تایپ تحقیق پربی خون
 • تایپ جزوه های درسی فیزیک دبیرستان
 • تایپ جزوه شیمی آلی
 • تایپ گرامر ایتالیایی
 • تهیه پاورپوینت و ویرستاری پایان نامه
 • ساخت پاورپوینت های روانشناختی
 • صفحه آرایی جزوه شیمی دهم
 • پاورپوینت جامعه شناسی
 • ساخت پاورپوینت موسیقی
 • ساخت پاورپوینت واکسن ها
 • تایپ نمونه سوال های ریاضی دبیرستان
 • ساخت پاورپوینت صنعت جهانگردی
 • ترجمه و ساخت پاورپوینت رشته فیتوشیمی
 • ساخت پاورپوینت در رشته جامعه شناسی 
 • پاورپوینت مدیریت محصولات و خدمات
 • و....

پیام به روبیکا برای سفارش خدمات تایپ و ویراستاری

پیام به بله برای سفارش خدمات تایپ و ویراستاری

پیام به ایتا برای سفارش خدمات تایپ و ویراستاری

پیام به تلگرام برای سفارش خدمات تایپ و ویراستاری

 

از رضایت شما مشتری عزیز خرسندیم و امیدواریم همواره بتوانیم در این مسیر سفارش های شما را انجام دهیم.

برای مشاهده نمونه کار می توانید به سایت فروشگاهی ما با خدمات درسی و آموزشی مراجعه کنید یا از طریق آلبوم نمونه کار برخی تصاویر را مشاهده کرده یا وارد صفحات اینستاگرام ما با آیدی زیر شوید.

jozvenevis.ir@  خدمات تایپ و ویراستاری جزوه نویس
Freelancer_Vhd@  فریلنسر/شیمی/ویراستاری